Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Posprzątajmy śmieci z kirkutu

Utworzony przez Wiech, 14 maja 2019 r. o 08:44 Powrót do artykułu
W państwach cywilizowanych lepiej wyglądają cmentarzyska zwierząt jak u nas ludzi.Ale cóż Polak zawsze był "karmiony" pogardą do innych nacji i tak jest obecnie.Myślę,że tych śmieci nie nanieśli potomni pogrzebanych tam osób.
 Na wschodzie cmentarze naszych przodków też zaniedbane,podobnie zresztą jak u nas poewangelickie czy poprawosławne.Ale fundacje ktore powstały krok po kroku porządkują,a samorządy sprawują opiekę.Księża prawosławni organizują obozy młodzieży ,ktora przy pomocy miejscowych zadbali o wiele zaniedbanych nekropolii.Np. Ks.Hasiuk na terenie gmin,Wierzbica Cyców,Ludwin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W państwach cywilizowanych lepiej wyglądają cmentarzyska zwierząt jak u nas ludzi.Ale cóż Polak zawsze był "karmiony" pogardą do innych nacji i tak jest obecnie.Myślę,że tych śmieci nie nanieśli potomni pogrzebanych tam osób.
Na wschodzie cmentarze naszych przodków też zaniedbane,podobnie zresztą jak u nas poewangelickie czy poprawosławne.Ale fundacje ktore powstały krok po kroku porządkują,a samorządy sprawują opiekę.Księża prawosławni organizują obozy młodzieży ,ktora przy pomocy miejscowych zadbali o wiele zaniedbanych nekropolii.Np. Ks.Hasiuk na terenie gmin,Wierzbica Cyców,Ludwin.
 jakis przykład?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posprzątrajcie też Świnkę od strony Puchaczowa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj szedłem z synem na trening oj kawał roboty na cmentarzu zrobili, widać drugą stronę , tak trzymać!!!!! już nie będziemy się wstydzić jak przejeżdżają goście na mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W państwach cywilizowanych lepiej wyglądają cmentarzyska zwierząt jak u nas ludzi.Ale cóż Polak zawsze był "karmiony" pogardą do innych nacji i tak jest obecnie.Myślę,że tych śmieci nie nanieśli potomni pogrzebanych tam osób.
Na wschodzie cmentarze naszych przodków też zaniedbane,podobnie zresztą jak u nas poewangelickie czy poprawosławne.Ale fundacje ktore powstały krok po kroku porządkują,a samorządy sprawują opiekę.Księża prawosławni organizują obozy młodzieży ,ktora przy pomocy miejscowych zadbali o wiele zaniedbanych nekropolii.Np. Ks.Hasiuk na terenie gmin,Wierzbica Cyców,Ludwin.
jakis przykład?
 Cmentarz Grecko-Katolicki Pniówno gm.Wierzbica,Dratów gm.Ludwin Cerkiew i otoczenie.Cyców,Świerszczów gm.Cyców cmentarze Prawosławne.Cyców ,Świerszczów,Barki  cmentarze z I Wojny Światowej,Cyców ul Nowa cmentarz Ewangelicko Augsburski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwie się że władze Miasta Łęczna nie pomagają temu Stowarzyszeniu. Przecież gmina ma zasoby finansowe na tego typu przedsięwzięcie. W mediach podają że władze gmin, miast pomagają społecznikom, którzy pracują w wolontariacie przy takim przedsięwzięciu finansowo. Może radni miasta by włączyli bo cmentarz jest wizytówka gminy. Powinni też się włączyć do sprzątania inne stowarzyszenia, grupa narodowców. Mnie jest już chaszczów, przyjeżdżałem raz to 5 osób pracowało coraz mnie do wykarczowania chaszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Łęcznej chciałbym podziękować ludziom z organizacji że wykonują taką ciężką pracę. Poświęcają swój czas. Mimo ciągłego wysypywania śmieci na cmentarzu przez mieszkańców widać ich zaangażowanie ,ogromne serce i brak w nich antysemityzmu, a których można znaleźć w poniższych komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cmentarz żydowski to nielegalne wysypisko śmieci. Zauważyłem że na tym cmentarzu pracują osoby starsze, gdzie jest młodzież łęczyńska??? gdzie wychowawcy szkół ponadpodstawowych???? pracownicy interwencyjni czytając poniższe komentarze to przejawia się agresja do drugiego człowieka, a to żyd, a to murzyn itp. Boli mię to, iż władze Łęczynskie przyjezdnym gościom na mecz pokazuję swoją wizytówkę śmieciową -czyli nielegalne wysypisko śmieci w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strach cokolwiek napisać żeby nie oskarżyli o anty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kórwy nędzy powidzcie mi kto tam moze wyprirdala śmieci ? to przecierz centrum miasta, wokół domy ludzi notabene bogatych, no może ten blok scjalny ale tam nie ma patologi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasze łęczyńskie media lokalne nic nie mówią o nie legalnym wysypisku śmieci na cmentarzu żydowskim wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet lle24 też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasze łęczyńskie media lokalne  nic nie mówią o nie legalnym wysypisku śmieci na cmentarzu żydowskim wstyd
 bo w Łęczznej wszystko jest legalne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łęcznej burmistrz i radni podnieśli 100% za wywóz śmieci to dopiero będą hałdy śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łęcznej burmistrz i radni podnieśli 100% za wywóz śmieci to dopiero będą hałdy śmieci
 Czy oddajesz koło domu w pojemnikach czy workach,czy wywozisz byle gdzie , zaśmiecasz wszystko i wszystkich to i tak płacisz.Płaci każdy kto jest zameldowany lub zamieszkuje.Kiedy Wy Polacy nauczycie się rozumieć  kto  co do Was mówi lub co czytacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łęcznej burmistrz i radni podnieśli 100% za wywóz śmieci to dopiero będą hałdy śmieci
Czy oddajesz koło domu w pojemnikach czy workach,czy wywozisz byle gdzie , zaśmiecasz wszystko i wszystkich to i tak płacisz.Płaci każdy kto jest zameldowany lub zamieszkuje.Kiedy Wy Polacy nauczycie się rozumieć  kto  co do Was mówi lub co czytacie?
 To w takim razie dlaczego są zaległości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaleglosci powstają wtedy gdy ktoś nie płaci i komornik jest bezradny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj szedłem koło stadionu bardzo milo spojrzeć na cmentarz Pracowała Pani Prezes i dwie inne osoby. Tak trzymać Panie Burmistrzu należy im się medal, że nie będzie dzikiego wysypiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królik poszukuje swojego Pana/ swojej pani. Znak szczególny siatka w różowe paski ***s://***facebook.com/Lubelskie-Stowarzyszenie-Samopomocy-225020760961808/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj szedłem koło stadionu bardzo milo spojrzeć na cmentarz Pracowała Pani  Prezes i dwie inne osoby. Tak trzymać Panie Burmistrzu należy im się medal, że nie będzie dzikiego wysypiska.
 jak w latach osiemdziesiatych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...